Feestweek bij Modezza – Conny 25 jaar in het modevak!

Feestweek bij Modezza – Conny 25 jaar in het modevak!

Wat een bijzondere week staat er voor de deur! Modezza bruist van de gezelligheid, want we vieren dat Conny al 25 jaar in het modevak zit. Een mijlpaal waar we trots op zijn – en die we graag samen met jullie vieren in onze winkel in het Citycentrum van Veldhoven.

Zondag: High Tea met onze winnaressen

De dames die meegaan naar de feestelijke High Tea zijn inmiddels bekend – en wat hebben we daar zin in! Zondag schuiven we samen aan bij By Lis in de Kapelstraat voor een heerlijke middag vol lekkers, gezelligheid en mooie herinneringen. Even genieten van het moment, en natuurlijk proosten op 25 jaar modeplezier!

De hele maand kans op mooie prijzen

Onze jubileumactie loopt de hele maand oktober door. Iedereen die een aankoop doet van €25 of meer, mag zijn aankoopbon in de pot doen. Op zaterdag 25 oktober om 16.00 uur trekken we de winnaressen van de prachtige prijzen. Dus: shop, geniet én doe mee!

Je maakt kans op prijzen van o.a.:

Shoppen bij Modezza in Veldhoven

Het wordt een week vol gezelligheid, verrassingen en natuurlijk héél veel mooie mode. Kom langs, vier Conny’s jubileum mee en wie weet ga jij zaterdag met een van de prijzen naar huis!

Tot snel bij Modezza – waar mode, plezier en echte vrouwen samenkomen.

 

Terug naar blog